Adwokat Jerzy Kamola Lubań

Prowadzimy sprawy z zakresu:
  • prawa karnego i karnoskarbowego,
  • prawa rodzinnego,
  • prawa gospodarczego,
  • prawa cywilnego,
  • prawa pracy,
  • sprawy spadkowe, rozwodowe,
  • obsługa prawna firm,
  • rejestrowania i zmian danych przedsiębiorstw.


Prawo rodzinne

W obszarze prawa rodzinnego zajmujemy się szerokim spektrum spraw, od rozwodów i separacji po sprawy alimentacyjne, opiekę nad dziećmi, ustalanie ojcostwa, adopcję i sprawy związane z podziałem majątku. Nasi prawnicy starają się rozwiązywać konflikty rodzinne w sposób merytoryczny i empatyczny, dążąc do osiągnięcia porozumienia i zapewnienia dobrostanu wszystkich stron.

Prawo karne i
karnoskarbowe

W zakresie prawa karnego i karnoskarbowego oferujemy  kompleksową obsługę prawną zarówno dla osób fizycznych, jak i dla przedsiębiorstw. Nasi prawnicy reprezentują klientów w sprawach karnych, zarówno w postępowaniach przygotowawczych, jak i sądowych. Pomagamy w obronie klientów oskarżonych o różne przestępstwa, doradzamy w sprawach związanych z karą grzywny oraz w sporach z
organami podatkowymi.

Prawo cywilne

W dziedzinie prawa cywilnego nasza kancelaria oferuje pomoc prawną w sprawach dotyczących umów, zobowiązań, odszkodowań, prawa nieruchomości, dziedziczenia, praw autorskich i innych. Nasi prawnicy doradzają klientom, przygotowują dokumenty prawne, reprezentują ich w sporach cywilnych i negocjacjach.

Prawo gospodarcze

W prawie gospodarczym świadczymy usługi prawne dla przedsiębiorstw w zakresie zakładania spółek, przygotowywania umów handlowych, doradztwa w sprawach związanych z prawem konkurencji, restrukturyzacją firm, sporządzaniem regulaminów i umów dla pracowników, a także reprezentowanie klientów w sporach gospodarczych przed sądami.

Prawo pracy

W zakresie prawa pracy zapewniamy kompleksową obsługę prawną zarówno dla pracodawców, jak i pracowników. Pomagamy w sporządzaniu umów o pracę, regulaminów pracy, rozwiązywaniu sporów zbiorowych, dochodzeniu roszczeń pracowniczych i doradzamy w zakresie prawa pracy.