Analiza umowy – czyli lepiej zapobiegać niż leczyć.

Wielu z nas zawiera rożnego rodzaju umowy, które niejednokrotnie zawierają zapisy nie do końca dla nas zrozumiałe. W takim przypadku przed podpisaniem takiego dokumentu zalecamy udać się do profesjonalisty – jakim jest niewątpliwe adwokat.

Do naszej kancelarii regularnie zgłaszają się osoby, które w wyniku pośpiechu zdecydowały się zawrzeć umowę, której treść nie była dla nich w pełni zrozumiała. Często w wyniku takiego postępowania podpisujący zgadza się na warunki, które nie są dla niego korzystne. Część takich zapisów umownych może być podważona przed Sądem, jednakże jest to droższe i bardziej czasochłonne niż przeprowadzenie szczegółowej analizy umowy.

Jesteśmy w stanie przeanalizować otrzymaną przez Państwa umowę w ciągu 24h. Wystarczy, że dostaniemy jej treść na naszą skrzynkę mailową wraz z numerem kontaktowym i oddzwonimy do Państwa z ofertą.

Po więcej informacji w sprawie analizy treści umów zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: kamola@adwokatluban.pl bądź pod numerem telefonu: +48 795 402 518.